Happy Hours

Yeniköy de ki Lezzet Durağınız

Biz Kimiz ?


2009 Yılında faaliyetlerine başlayan Timothy's yeniköy de "sokakta kahve" konseptinin öncülerindendir. Yıllar içerisinde kendisini yenileyen yapısıyla dünya mutfağının eşsiz lezzetlerinide sizlerle buluşturmuştur. Meksika mutfağından "Nachos , Quesadilla" ve ingiliz mutfağından "Fish & Chips" gibi çeşitli yemekleri lezzet yelpazesine eklemiştir.

Yalnız değiliz, Yalnız değilsiniz

Arkadaş ortamlarının, grup toplantılarının ve deniz esintisinin uğrak yeri olan Timothy's sizlere her zaman genç ve dinamik bir ekiple hizmet vermiştir. Özellikle şarap müdavimlerinin değişilmezidir Timothy's, bundan sonrasında da genç, dinamik ve eğlenceli ekibimzle sizlere daha iyi hizmet vermek en büyük amacımızdır. Kısacası Timothy's farklılıktır, farkındalıktırSizden Gelenler

Capuller : Herhalde açıldığı günden bugüne kadar herçeşit ortamda ziyaret ettiğim ve sürekli memnun kaldığım ender yerlerdendir.Arkadaşlık ortamı mevcuttur , samimiyet ön planda.Timothys secret denenmeli! :) (Foursquare)

Erhan Önal : Burası size yol kenarında güzel sohbet eden edip kaliteli müzik dinlerken içebileceğiniz bir alternatif bar özelliği sunuyor. Çok keyifli. Özelikle yazın tavsiye ederim (Foursquare)

Book a Table

Its worth!

Timothy's Hakkında

Farklı Tatlar
#Wine Şarap Çeşitleri

Geniş şarap yelpazemizi sizlere sunuyoruz, işte şarap çeşitlerimiz

Devamı
#Food Meksika Lezzetleri

Nachos, Quesadilla, Mexican Soft Tacos vb. lezzetleri sizlere sunuyoruz

Devamı
Yeniköy'ün
Eskisi
Sokakta Kahve

2009 Yılında faaliyetlerine başlayan Timothy's yeniköy de "sokakta kahve" konseptinin öncülerindendir.

Yeniköy'ün ilk "PUB"ı

Arkadaş ortamlarının, grup toplantılarının ve deniz esintisinin uğrak yeri olan Timothy's Yeniköy'ün ilk "pub"ıdır